Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 

Hafta Sonu Planı İçin Maşukiye


Hafta içi yoğun iş stresinden çoğu zaman kendimize zaman ayıramadığımız için hafta sonları çalışan insanların kendileri ve aileleri için en kıymetli zamanlar oluyor. Mevsim değişikliğine göre hafta sonu planları değişiklik gösterebiliyor. Kış ayına girmek üzere olduğumuz bu zamanlarda kendinize kısa bir mola vermek isterseniz, yaşadığınız şehrin yakınlarında olan bölgeleri tercih ederek yeni yerler keşfedebilirsiniz. 

İstanbul’a Yakın Bir Gezi Rotası

Ülkemiz çalışan nüfusunun büyük çoğunluğunun bulunduğu mega şehir İstanbul’da doğa ile buluşma olanağı pek bulunmadığından, çevre bölgelerdeki yeni yerleri keşfetmek için yeni rotalar çiziliyor. İstanbul’a yakınlığı ve doğasıyla Maşukiye bölgesi gezi rotalarının ilk sıralarında yer alıyor. Herkesin ilgisini çeken bu bölgenin fotoğraflarına bakıp gezi planı hazırlamaya başladığınızda ise konaklama planı öncelik kazanıyor. Konaklama yapacağınız mekanı seçerken gezeceğiniz yerlere olan uzaklığı, yapacağınız aktivitelere olan mesafesi, otelin sunduğu hizmetler, kalacağınız odanın koşullarını değerlendirmelisiniz. 

Maşukiye bölgesinin en iyi lokasyonunda bulunan Motali Life Hotel, bölgeyi keşfetmeye gelen misafirlerini konforlu bir şekilde ağırlıyor. Dağ ve göl manzarası bulunan Motali Life Hotel’de hafta içi yoğun iş temposundan uzakta ve erken kalkma zorunluluğu olmadan doğanın temiz havasını soluyarak özlediğiniz o uykuyu burada bulabilirsiniz. Sabahleyin işe geç  kalacağım derdi olmadan Sapanca göl manzarası eşliğinde açık büfe kahvaltısıyla güne mutlu bir başlangıç yapıp ardından da doğa ile baş başa kalabilirsiniz.  Otelden fazla uzaklaşmadan doğa yürüyüşü, zipline, atv turu, at binme gibi farklı aktiviteleri  programınıza ekleyebilirsiniz. Bir hafta sonu planında olmazsa olmazları sayarsak;  şehirden uzak olmayan keşfedilmeye değer bir bölge, huzurlu ve konforlu bir otel, deliksiz bir uyku, eksiksiz bir kahvaltı, doğada yapılan aktiviteler olarak sıralayabiliriz. 

Motali Life Hotel’de Rezervasyonunuzu Nasıl Yapabilirsiniz?

Kartepe Maşukiye rotasını tercih ederek çok uzaklara gitmeden şehrin karmaşasından, trafiğinden uzaklaşıp aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir hafta sonu geçirmek isterseniz bu linki tıklayarak rezervasyonunuzu internet sayfamız üzerinden tamamlayabilir, dilerseniz de 0262 354 22 70 numaralı telefondan bizlere ulaşarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için ise bizlere her zaman yukarıdaki telefon numaralarının haricinde info@motalilife.com e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz ilgili bir başka yazımız olan Kasım Ayının Getirdikleri blog yazımızı da okuyabilirsiniz. 
Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •