Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 
Düğün masası

Hayallerinizdeki Düğün Maşukiye Motali Life Hotel'de


 

Düğün yapmayı planlayan çiftler için ilkbahar ve yaz mevsimleri en çok tercih edilen dönemler oluyor. Evlenmeyi planlayan herkesin bir düğün hayali oluyor ve kusursuz bir düğün için listenin ilk başında mekan seçimi geliyor. Bu yüzden mekan arayışının çiftler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hayatınızda en özel gün olacak düğününüz için Motali Life Hotel, deneyimli kadrosu ile hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. 

Aşkınızı ölümsüzleştirmek için en özel yerlerden biri olan aşıkların mekanı Maşukiye’de bulunan Motali Life Hotel’in Sapanca göl manzarasında sonsuz mutluluğa evet diyebilirsiniz. Kartepe Maşukiye’de ayrıcalıklı bir konumda olan Motali Life Hotel’i tercih ederek kır düğünü yaparken, otel düğünü konforunu da bir arada yaşayabilirsiniz. Düğün gününe stresten uzak doğa içinde otelimizin gelin ve damat için özel olarak ayırtılmış  konforlu odalarında düğün hazırlıklarına başlayabilirsiniz.

Düğün organizasyonları planlarında günümüzde çoğunlukla kır düğünleri tercih ediliyor. Yazın sıcak günlerinde kapalı mekanlara bağlı kalmadan 750 kişilik açık alanda dilediğinizce yaratıcı konseptler kullanarak hayalinizdeki düğün, nişan, kına, mezuniyet, sünnet, baby shower gibi farklı organizasyonlarınızı gerçekleştirip unutulmaz anılarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz. Dilerseniz 150 kişilik kapalı alanda düğün ve benzeri organizasyonlar yapabilirsiniz.

Düğün mekanı seçerken en önemli konulardan biri de misafirlerinizin kolaylıkla bulabilecekleri bir düğün mekanı olması oluyor. Kartepe Maşukiye bölgesinde düğün yapmayı planlıyorsanız Motali Life Hotel’e konumu itibariyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca düğün gününde uzaktan gelecek misafirlerinizin kalacak yer aramalarına gerek kalmadan otelimizin konforlu odalarında konaklamalarını sağlayabilirsiniz.


Kır düğünlerinde deneyimli ekibimizle düşlediğiniz organizasyonları sorun yaşamadan kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz Motali Life Hotel aradığınız her şeyi bir arada sunuyor.  Unutulmaz bir düğün yaşamak istiyorsanız, düğün mekanı ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek veya bilgi almak isterseniz 0262 354 22 70 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için ise bizlere her zaman yukarıdaki telefon numaralarının haricinde info@motalilife.com e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz ilgili bir başka yazımız olan Maşukiye Organizasyon Otel blog yazımızı da okuyabilirsiniz. 

Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •