Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 

Maşukiye Fasıl Mekanı


Maşukiye’de doğa ve göl manzarası eşliğinde canlı müzikle keyifli zamanlar geçirme fikrine ne dersiniz? Fasıl eşliğinde nezih bir ortamda eğlenmek her hafta sonunuzu özel kılacak. Türk sanat müziği severler, artık her hafta sonu Maşukiye Motali Life Hotel’de buluşuyor. Orhan Bayramin önderliğinde kaçırılmayacak fasıl gecelerini mutlaka deneyimlemelisiniz.

Eğlence ve kalitenin buluştuğu Motali Life Hotel Restoran’ımızda sizleri stresli ve yorucu yaşamdan uzaklaştırıyoruz. Maşukiye Motali Life Hotel’in yıllardır değişmeyen sıcak atmosferi ve kalitesi ile kendinizi evinizde hissetmeniz mümkün… Usta aşçıbaşılarının doyumsuz lezzetlerini tadarken, kulağınızda Türk Sanat Müziği’nin eşsiz nağmelerini dinleyebilirsiniz.

Yemekli organizasyonlarınız için hizmet verdiğimiz elit restoranımızda iş yemekleri düzenleyebilir, doğum günü ve evlilik yıl dönümlerinizi kutlayabilirsiniz. Kına gecesi, nişan ve düğün organizasyonlarınızı restoranımızda taçlandırabilirsiniz. Maşukiye Motali Life Hotel Restoran’da hafta sonu fasıl eğlencesi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Dilerseniz fasıl ile ile ilgili bir diğer yazımız olan Fasılın Tarihine Kısa Bir Bakış'ı da okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •