Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 

Maşukiye Konaklama


Sapanca Gölü’nün hemen kıyısında ve Kartepe zirvesinin eteklerinde yer alan Maşukiye beldesi, dört mevsim boyunca ziyaretçi akınına uğruyor. Maşukiye, kendine has doğal güzelliği ile her mevsimde ayrı bir güzelliği içinde barındırıyor.

Dağ turizmine son derece elverişli bir konumda olan Kartepe’ de kış sporları her yıl bir başka geçer. Ziyaretçileri; çam ağaçlarından, kayın ağaçlarına; ıhlamur ağaçlarından, sayısız bitki çeşitlerine kadar zengin bir doğal ortam karşılar. Maşukiye konaklama açısından sıklıkla tercih edilen bir bölgedir. Temiz havası, panoramik ve göl manzarası sayesinde ayrıcalıklı bir atmosfere sahiptir. Maşukiye, konaklama amacıyla gelen ziyaretçilerin yanı sıra günübirlik turizm açısından da sıklıkla ziyaretçilerin uğrak noktası oluyor. Maşukiye, Kartepe çok yönlü aktiviteleri ile her zaman eğlence, konfor, huzur ve aksiyonu bir arada sunar.

Maşukiye konaklama seçenekleri ile cazibe merkezi halini almıştır. Bölgede bulunan butik ya da diğer büyük otelleri ile hafta sonlarını keyfe dönüştürmek isteyenlere birçok hizmeti bir bütün olarak sunar.

Maşukiye’de konaklama deyince akla ilk gelen otel Motali Life Hotel’ dir. Kartepe Motali Life Hotel, doğanın tüm güzelliklerini gözler önüne seren eşsiz manzarası ile konuklarını Kartepe'nin eteklerindeki muazzam konumuyla karşılamaktadır. Üstelik hem dağı, hem de gölü gören bir otel olması nedeniyle avantajlı bir konumdadır. Hafta sonu ister aktiviteler ile tatilin tadını çıkarın, isterseniz kendinizi doğanın huzurlu kollarına bırakın.

Motali; Toplantı, düğün, kına, seminer gibi organizasyonlarınızı da unutulmaz kılmak ister misiniz?

Rezervasyon ve detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •