Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 

Maşukiye Organizasyon Otel


Yaz döneminin vazgeçilmezi kır düğünleri, gelin adayları tarafından oldukça rağbet görüyor. Yemyeşil bir atmosferde, mis kokulu çiçeklerle bezenmiş ve kandillerle süslenmiş kır düğününü kim istemez?

Salon düğünlerine oranla daha uygun bütçeyle gerçekleştirilen kır düğünleri günümüzde son derece popülerlik kazanmış durumda…

Motali Life Hotel, kır düğünü organizasyonunuzda sizi muhteşem detaylarla karşılıyor. Masasından şamdanlarına, sandalyelerinden ikramlarına kadar her türlü ince ayrıntı, düğününüzü unutulmaz kılıyor.

Motali Life Hotel olarak kır düğünü organizasyonunuz için göl ve dağ manzarası eşliğinde konuklarınıza keyifli anlar yaşatıyoruz. Açık ve ferah alanda konuklarınız, en mutlu anınıza şahitlik ederken siz de en özel dakikaların keyfini çıkartacaksınız.

Kocaeli kır düğünü, Maşukiye kır düğünü ve Kartepe kır düğünü organizasyonlarınız için bizlerle iletişime geçebilir, en özel gününüzü muhteşem ambiyansımızla taçlandırabilirsiniz. Düğün ve her türlü özel davetleriniz için sizlerle tanışmak isteriz.

Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •