Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 

Maşukiye’de Motali Life Hotel ile Doğaya Kaçış


İstanbul gibi metropol şehirde yaşayanların çalışma temposu içerisinde aileleriyle daha çok vakit geçirip sosyalleşebilecekleri bir hafta sonu kuşkusuz çok değerli. İstanbul’da doğanın içerisinde kaybolup dinlenmek pek mümkün olmuyor, bu nedenle kısa zamanlı tatillerinizi uzun saatler harcayıp yolculuk etmek istemiyorsunuz. Kısa mesafesiyle İstanbul’a en yakın yerlerden olan Kartepe Motali Life Hotel, misafirlerini özledikleri doğayla buluşturup huzurlu bir tatil geçirme imkanı sunuyor. İstanbul’a 100 km olan Kartepe Motali Life Hotel’e geldiğinizde yeşilliği ve havasıyla sizi doğa harikası karşılıyor olacak. Motali Life Hotel’de göl manzaralı odanızda sabah dilerseniz güneşin doğuşunu izleyip ardından Sapanca göl manzarasıyla otel bahçesinde harika bir kahvaltı yaparak güne başlayabilirsiniz.

Kartepe Maşukiye bölgesi, ziyaretçilerine doğanın bütün güzelliklerini huzurla yaşama imkanı sunuyor. Maşukiye her mevsim ayrı doğal güzelliği barındırmasıyla birçok yerden farklı olarak her zaman misafirlerini ağırlamaya devam eden bir yer olarak da dikkat çekiyor. Doğal güzellikleriyle kendine hayran bırakan bu bölgeye gezmeye karar verip Motali Life Hotel’de konforla konaklayabilir, dilediğinizde çevreye olan yakın mesafesiyle kolaylıkla etrafı gezebilirsiniz. Kartepe Maşukiye bölgesi yeşil vadileri, şelaleleri, yaylaları, dereleri ve meyve bahçeleriyle gezmeye gelen misafirlere çok farklı doğa içinde vakit geçirebilecekleri alternatifler sunmaktadır. Örneğin, İstanbul şehrinde yaşayanların unuttuğu temiz dağ havasını alabilir, dağ eteklerinde doğa severlerin sıklıkla geldiği doğa yürüyüş rotalarını takip edebilirsiniz. Dağ havası aldıktan sonra Maşukiye merkez bölgesinde gezip gününüzü zipline, atv safari, at binme, yamaç paraşütü gibi farklı aktivitelerle geçirebilirsiniz.

Kartepe Motali Life Hotel hem dağ turizmine yakınlığı hem de Maşukiye merkezine olan yakınlığı ile planladığınız aktivitelere kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Ayrıca her hafta sonu düzenlenen fasıl gecelerine katılıp lezzetli akşam yemeklerini tadarak ailenizle keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Sonuç olarak, yeşil tonlarının mavi tonlarına, kuş seslerinin dere sesine karıştığı doğa harikası Kartepe Maşukiye bölgesinde iş stresinden, şehir gürültüsünden arınıp huzurlu bir tatil geçirmek isterseniz Kartepe Motali Life Hotel doğa manzarasıyla, hizmetiyle, özel bahçesiyle, kahvaltı ve yemek çeşitleriyle, huzurlu ortamında hem dinlenmenizi sağlıyor hem de kısa mesafeli ulaşımıyla farklı birçok aktivite imkanı sunuyor.

Motali Life Hotel’de rezervasyonunuzu yapmak çok kolay. Motali Life Hotel’de konaklamak ve/veya size sunduğu hizmetlerden faydalanmak için otelimizle +90 262 354 22 70 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve görüşleriniz için ise bizlere her zaman telefon numarası haricinde info@motalilife.com e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.

Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •