Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 
Kartepe Motali Life Hotel Bloknot

Maşukiye’de Şehir Karmaşasından Uzakta Bir Toplantı Mekanı


Günümüzde firmaların veya kişilerin belli bir amaç için bir araya gelmeleri gerektiğinde toplanma yeri olarak ofis dışında toplantı salon arayışı oluyor. Otellerin toplantı salonları farklı grupları bir araya getirmede ve hizmet çeşitliliği nedeniyle çok tercih ediliyor. Firmaların kendi ofisleri dışında bu tür organizasyonlara ihtiyaç duymaları daha etkili toplantılar yönetmelerini aynı zamanda çalışma arkadaşlarının yaratıcılıklarını ön plana çıkarmayı sağlıyor. Şirketler düzenledikleri organizasyonlarda farklı pozisyondaki çalışanlarını eşit şartlarda ve huzurlu bir ortamda bir araya getirerek yakalamak istedikleri sinerjiyi, Motali Life Hotel’in doğa içindeki sakin ortamında ve konforlu toplantı salonunda yakalayabiliyor. Ayrıca cafe breaklerdeki yoğun sohbetler eşliğinde sunulan çeşitli lezzetleri tadarken katılımcıların enerjisi yükseliyor ve toplantılarınızın verimliliği artıyor.

Mimarisi, ışığı ve havalandırması ile donanımlı otelimizin toplantı salonlarında şirketlerin önemli kararlar alıp, yaratıcı fikirler ürettiklerine şahitlik ediyoruz. Motali Life Hotel, toplantı salonlarının öneminin farkında olarak organizasyonların sorunsuz bir şekilde ilerlemesini, grupların zamanlarını daha etkili değerlendirip sunumlarını kolaylıkla yapmalarını sağlıyor. Motali Life Hotel farklı beklentilere çeşitli çözümler sunan toplantı salonlarıyla etkinliklerinizi gerçekleştirmenizi kolaylaştırıyor. Otelimiz 80 kişi tiyatro, 40 kişi sınıf, 30 kişi U toplantı salonu ve 150 kişiye varan salonlarıyla şirket toplantı hizmetleri, personel eğitimi, seminer, kokteyl gibi organizasyonlarınızı dilediğiniz şekilde gerçekleştirmek için kusursuz hizmet sunuyor. Ayrıca toplantı salonlarımızda ihtiyaçlarınıza göre kullanabileceğiniz kablosuz internet, projeksiyon, perde kullanımı, cafe break hizmeti sağlıyor. Toplantı hizmetlerinin olmazsa olmazı olan bu hizmetler sayesinde firmalar, çevre faktörlerine takılmadan kendi odaklanmak istedikleri konulara konsantre olarak verimli toplantılar gerçekleştirebilir. Motali Life Hotel; Kocaeli, Sakarya ve İstanbul çevresinde bulunan kurumsal şirketler ve farklı kuruluşlara yakınlığı ve organizasyon başarısıyla öncelikle tercih ediliyor. Motali Life Hotel’e kısa sürede ulaşarak doğa içinde şehir karmaşasından uzakta sakin bir ortamda misafirlerinizi ağırlayıp işlerinize odaklanabilir aynı zamanda işlerinizle ilgili daha yaratıcı fikirler üretebilirsiniz.

Motali Life Hotel’de firmanız veya kuruluşunuz için toplantı rezervasyonunuzu yapmak çok kolay. Dilerseniz bu linki tıklayarak rezervasyonunuzu internet sayfamız üzerinden tamamlayabilir, dilerseniz de 0262 354 22 70 veya 0262 354 22 72 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için ise bizlere her zaman yukarıdaki telefon numaralarının haricinde info@motalilife.com e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •