Kartepe Cad. Çınarlı Mah. No:38 Maşukiye / Kartepe / KOCAELİ
 
 
Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı İçin Hediye Fikirleri


Yeni bir yılı karşılamaya sayılı günler kala tüm dünyada umutla beklenen ve yeni bir başlangıç sayılan yılbaşı gecesi  bolluk ve şans dileyerek sevdiklerinize küçük sürprizler yapıp hediyeler alabilirsiniz. Motali Life ailesi olarak yılbaşı gecesi konaklayacak misafirlerimiz için el emeği olan hediyeler hazırladık.
Yılbaşı Hediye Paketi


Hediye seçimi çoğumuzun zorlandığı bir konu oluyor. Yılbaşına kısa bir zaman kala çok zaman harcamadan hediye bulmanızı kolaylaştıracak yılbaşı teması içeren sizler için yedi tane hediye fikri belirledik.
1- Yılbaşı Sepeti
Yılbaşı Sepeti

Yılbaşının ilk akla gelen kurtarıcı hediyesi olarak yılbaşı sepetini düşünebilirsiniz. Evde bir yılbaşı davetine katılacaksanız içerisinde çikolatadan meyveye, çeşitli içecek ve yiyeceklerden oluşan yılbaşı sepeti tercih edebilirsiniz. Yılbaşı sepetinizi kendiniz yapmak isterseniz çeşitli çikolatalar, kuruyemişler, içecekler, küçük hatıra ürünler koyabilirsiniz. Sepetinizi de yılbaşı süslerini kullanarak süsleyebilirsiniz.
2- Battaniye
Yılbaşı Battaniyesi

Yılbaşı geldiyse havalar soğumuş kar yağması ya bekleniyor ya da yağmıştır. Yılbaşı konseptini yansıtan kış günlerinde sıcacık tutan bir battaniye seçebilirsiniz.
3- Terlik / Panduf
Yılbaşı Terlik Panduf

Kış aylarının ihtiyaç listesinde bulunan günümüzde farklı çeşitlerde satılan yılbaşına özel eğlenceli geyikli, noel babalı, kar taneli, çam ağaçlı vb. farklı figürlerdeki terlik veya panduflar seçerek kış soğuklarında sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediye alabilirsiniz.
4- Ajanda
Yılbaşı Ajanda

Geçmiş yıllı arkada bırakırken yeni yılda yapılacakların planlandığı özellikle yoğun iş temposu olan kişilerin kullandığı ticari, kültür, akademik gibi çeşitleri çok olan ajandalardan ihtiyaca ve zevke göre birini seçerek yeni yıl için ihtiyaç doğrultusunda hediye alabilirsiniz.
5- Yılbaşı Konseptli Tabak
Yılbaşı Konseptli Tabak

Yılbaşı denildiğinde ilk akla sofralar gelir. Siz de yılbaşı konseptinde kurulan şık sofralarda sevdiklerinizin hep sizi hatırlayacağı bir hediye olarak tabak seçebilirsiniz.
6- Kar Tanesi Lamba
Yılbaşı Kar Tanesi Lamba

Kış aylarının en güzel manzarası şüphesiz kar tanelerinin gökyüzünden düşüşü oluyor. Siz de kar tanesi lamba ile gecelerinizi aydınlatan farklı bir hediye seçerek sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.
7- Kar Küresi
Yılbaşı Kar Küresi

Herkesin sevdiği yılbaşının simgelerinden kar küresini kavanozlardan yaparak sevdiklerinize el emeği bir hediye verebilirsiniz.


Yılbaşını dışarıda geçirmeye karar verdiyseniz İstanbul’un karmaşasından uzaklaşıp Motali Life Hotel’de konaklamalı yılbaşı eğlencesine katılıp hem kendinize hem de sevdiklerinize unutulmaz bir yılbaşı hediyesi vererek yeni yıla en güzel şekilde girebilirsiniz. Konaklama ve yılbaşı eğlencesi ile ilgili bilgi almak için 0262 354 22 70 numaraya ulaşabilir dilerseniz de bu linki tıklayarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için ise bizlere her zaman yukarıdaki telefon numaralarının haricinde info@motalilife.com e-posta adresimizden de ulaşabilirsiniz.


Bu yazımızı beğendiyseniz ilgili bir başka yazımız olan 2020 Yeni Yıl blog yazımızı da okuyabilirsiniz. 


* Bu blog yazısının kapak görselinin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız.
* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (1- Yılbaşı Sepeti)
* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (2- Battaniye)
* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (3- Terlik / Panduf)
* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (4- Ajanda)
* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (5- Yılbaşı Konseptli Tabak)
* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (6- Kar Tanesi Lamba)
* Yukarıdaki görselin alındığı sayfaya gitmek için bu linki tıklayınız. (7- Kar Küresi)
Sitede Arayın

Diğer Bloglar

  •